• Dom na sprzedaż

  Lokalizacja: Wilkanowo
  Powierzchnia: 270 m2
  Cena: 649000 zł

  Zobacz szczegóły
 • Mieszkanie na sprzedaż

  Lokalizacja: Gubin
  Powierzchnia: 90 m2
  Cena: 299000 zł

  Zobacz szczegóły
 • Dom na sprzedaż

  Lokalizacja: Gubin
  Powierzchnia: 265 m2
  Cena: 670000 zł

  Zobacz szczegóły

Najnowsze oferty

O nas

Witamy na naszej stronie Drogi Kliencie, stronie stworzonej specjalnie dla Twoich potrzeb.

Jeżeli jesteś Właścicielem nieruchomości dla Ciebie przygotujemy ją do sprzedaży, pomożemy w przygotowaniu dokumentów, doradzimy jak zwiększyć jej atrakcyjność, pomożemy w prowadzeniu negocjacji, wyszukamy zainteresowanych jej zakupem lub wynajmem i przeprowadzimy transakcję.

Jeżeli jesteś Poszukującym Klientem pomożemy Tobie sprawdzić Twoje możliwości zakupu lub najmu nieruchomości, pomożemy w przeprowadzeniu negocjacji, uzyskaniu potrzebnych dokumentów, wyszukaniu najkorzystniejszego kredytu, znalezieniu właściwej nieruchomości, a w końcu sfinalizowaniu transakcji.

Jesteśmy i pracujemy dla Ciebie -z nami oszczędzisz swój czas, zyskujesz również pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Nie pracujemy sztampowo, chcemy Ciebie Drogi Kliencie traktować indywidualnie, chcemy poznać Twoje potrzeby i dostosować je do naszych działań. Wystarczy do nas zadzwonić, a my dojedziemy do Ciebie, będzie nam również miło zaprosić Ciebie do siedziby naszego biura w Zielonej Górze, przy Placu Pocztowym 15.

Współpracę z Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z art.180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów